• BIST 102.715
  • Altın 223,931
  • Dolar 5,2843
  • Euro 5,9542
  • İstanbul 5 °C
  • Ankara -1 °C
  • İzmir 3 °C
  • Antalya 7 °C
  • Trabzon 6 °C

Gizlilik İlkeleri

Kullanıcı Sözleşmesi Ve Yasal Gizlilik Bildirimi

Teknogaste.Com her zaman kullanıcılarını korumaya, yüksek ahlaki ve moral değerleri koruma ve geliştirmeye büyük önem vermekte, bu anlayışın gereği olarak da, üyeleri/kullanıcıları ile her türlü ilişkisini karşılıklı güvene dayandırmaktadır.

Teknogaste.Com'u ziyaret ederek aşağıdaki Kullanım Koşulları'nı kabul ettiğiniz varsayılacaktır, bu nedenle sitemizin Kullanım Koşulları'nı okumanız önerilir.

Kullanım koşulları:

Teknogaste.Com üyeleri, yorum mesaj vb. alanları kullanarak başka üyelerle etkileşime geçebilir. Sitemiz üyeler arasında gönderilen kişisel mesajları denetlemezken genel olarak haber veya galerilere yazılmış olan tüm yorumlar denetimden sonra sitede yayınlanır. Yorum alanlarında ve üyelerle iletişimde aşağıdaki kurallara uymanız gerekmektedir:

* Hiçbir tür politik amaçlı, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür veya iftira içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalamamak ya da iletmemek,

* Bir virüs veya başka bir zararlı unsur içeren hiç bir tür bilgi, yazılım ya da başka bir malzeme postalamamak ya da iletmemek,

* Ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiç bir bilgi, yazılım ya da malzeme postalamamak, iletmemek ya da kullanmamak.

Teknogaste üyeleri sitemizde yayınlanan yorumlarından kendileri sorumludurlar. Teknogaste'nin bilgisi dışında, üyeler tarafından eklenmiş olan içeriklerden sitemiz sorumlu tutulamaz.

Uyarılara rağmen, başkalarını rahatsız edecek şekilde davranmaya devam eden ve uygunsuz mesajlar gönderen kişilerin varsa üyelikleri derhal iptal edilecektir, üyelikleri bulunmuyorsa sistem üzerinde kayıtlı İP adreslerine engel getirilecektir.

Web sayfalarına link verilmesi:

Bu web sitesinde Teknogaste.Com'un kontrolünde olmayan web sitelerine linkler bulunmaktadır. Teknogaste.Com herhangi bir şekilde bu diğer web sitelerinin içeriğinden sorumlu tutulamaz. Teknogaste.Com bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu sitelerin kullanımından doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Sitemizde Yayınlanan Reklamlar:

Bu web sitesinde Google Adsense ilgi alanına yönelik reklamlar döndürülmektedir. Bu reklamlar kullanıcıların eğilimlerine göre belirlenmektedir. Örnek olarak daha çok "Mobil" bölümünü kullanan ziyaretçi eğilimi varsa genel olarak mobil ile ilgili reklamlar yayınlanır.

Bilgi Kullanımı:

Teknogaste.Com sitesindeki tüm haber ve makaleler alanında uzman editörlerimiz tarafından oluşturulmaktadır. Burada okuduğunuz haber veya yazıların farklı ortamlarda yayınlanması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu madde 25 ve 36 gereğince yasalara aykırıdır. Haberleri başka platformda paylaşmak istediğiniz taktirde aşağıda yer alan örnekte gösterildiği gibi kaynak bilgisini yazının bitimine eklemeniz gerekmektedir.

Teknogaste - http://www.teknogaste.com

Web sayfasında değişiklik yapma hakkı:

Teknogaste.Com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgilerde veya web sitesinin formatında önceden duyurmadan değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Teknogaste.Com herhangi bir nedenle ve tamamen kendi kararıyla bu web sitesine erişimi kaldırma veya kısıtlama hakkını saklı tutar.

Sorumluluğun sınırlandırılması:

Bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda oluşabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten Teknogaste.Com sorumlu tutulamaz.

İşbu siteye girilmesi veya sitenin kullanılması sonucunda ortaya çıkabilecek her tür ihtilaf Türk kanunlarına tabi olup, ihtilafların çözümünde Türk Mahkemeleri yetkilidir. Teknogaste.Com'un kullanıcının bulunduğu ülkede dava açma hakkı saklıdır.

Gizlilik Politikası:

Teknogaste.Com üyeleri sisteme kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapılabilir. Bu nedenle, üyeler bu bilgileri başkasına vermedikleri sürece, kendi kişisel bilgi ve tercihleri asla değişmez, değiştirilemez.

Teknogaste.Com, web sitesindeki kişisel bilgileri üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını taahhüt eder. Bu bilgiler aşağıdaki amaçlar için kullanacaktır:

* Elektronik posta ile haber bültenleri göndermek, sitemizdeki yeniliklerin tanıtım ve duyurusunu yapmak;

* Müşteri değerlendirme anketlerine yönelik sizinle bağlantı kurmak;

Kişisel bilgilere sadece yetkili site webmasteri erişebilir. Bu bilgiler üçüncü kişilere açıklanmaz.

Sorularınız ve önerileriniz için mail yoluyla "info@teknogaste.com" veya İletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Telif hakları;

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sitemizde belirtilen iletişim mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan talep ve şikayetler incelenecek, şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler derhal sitemizden kaldırılacaktır. Site yönetimine ulaşmadan yapılan hukuki işlemlerden site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Sitemizden kaldırılması istenilen konular incelenip maksimum 3 iş günü içersinde kaldırılacaktır. Sitemiz telif haklarına saygılıdır.

Teknogaste - Teknoloji Haber Gazetesi

Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Tekno Gaste | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.